Przedstawienie w Gwoźnicy Górnej

Projekt międzypokoleniowy w Gwoźnicy Górnej to inicjatywa, w którą zaangażowali się seniorzy oraz młodzież z miejscowości i okolic. Na finał uczestnicy przygotowali niezwykłe przedstawienie – wspólnie stworzyli scenariusz i oprawę multimedialną spektaklu. Wcielą się także w role prezentowane na scenie. Przedstawienie będzie można zobaczyć już w niedzielę, 14 kwietnia, o godz. 11:30, w Zespole Szkół w Gwoźnicy Górnej.

W spektaklu znajdą się wątki z czasów młodości wielu obecnych seniorów, zaprezentowane zostaną także muzyka na żywo i tańce przy starych przyśpiewkach. Wydarzenie na pewno przywoła wspomnienia, będzie także źródłem ciekawych informacji o lokalnych tradycjach.

Zachęcamy do wspólnego spotkania. Po przedstawieniu będzie okazja porozmawiać przy skromnym poczęstunku przygotowanym przez lokalne gospodynie oraz uczestniczki i uczestników projektu „Lepiej razem – razem lepiej”.

Projekt był prowadzony przez animatorów, trenerów, wolontariuszy i aktorkę z Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”, a jego organizacja jest wspierana przez liczne osoby i instytucje, w tym: Zespół Szkół w Gwoźnicy Górnej, Gminny Ośrodek Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołtysa Niebylca i lokalnych przedsiębiorców. Partnerem projektu jest też Gmina Niebylec. Wszystkim serdecznie dziękujemy! I zapraszamy - 14 kwietnia, godz. 11:30, Zespół Szkół w Gwoźnicy Górnej.