Zgłoszenie AS – młodzież

Cześć! Jeśli jesteś na tej stronie to pewnie oznacza, że chcesz się zgłosić do projektu “Aktywny Strzyżów” dla młodzieży z liceum, technikum i gimnazjów gminy Strzyżów. Aby się zgłosić wypełnij formularz, który jest poniżej. Pamiętaj, że liczy się nie tylko kolejność, ale i treść zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 20 czerwca 2015 roku lub do wyczerpania liczby miejsc.

Projekt „Aktywny Strzyżów” jest bezpłatny dla wszystkich uczestniczących i współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerem projektu jest Gmina Strzyżów.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, albo problemy techniczne skontaktuj się z nami: fundacja@dobrezycie.org lub 609-08-13-13 (możesz wysłać SMS - oddzwonimy do Ciebie).

Poniżej mamy kilka pytań - odpowiedz krótko, ale treściwie. Jeśli masz ochotę - napisz więcej. Chcemy Cię lepiej poznać.

Wpisz poziom i oznaczenie klasy.
Możesz wybrać więcej odpowiedzi.
Napisz, co Cię przekonało do wypełnienia zgłoszenia.
Możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź.
Jakie masz umiejętności, talenty, cechy, które są Twoimi mocnymi stronami.
Czy organizowałaś/-eś już akcję/wydarzenie w szkole lub w okolicy? Napisz o tym krótko.
Napisz nam o swoich (potencjalnych) trudnościach i potrzebach, a postaramy się wziąć je pod uwagę.

Twoje dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby projektu „Aktywny Strzyżów”. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby projektu “Zaloguj się do działania”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

CAPTCHA
To pytanie upewnia się, że jesteś człowiekiem i zapobiega automatycznej wysyłce spamu.
6 + 0 =
Prosimy o rozwiązanie powyższego równania i wpisanie wyniku, np. dla 1 + 3 = wpisujemy 4