Zgłoszenie - dorośli

Witamy! Cieszymy się z Twojej chęci rozwoju i zainteresowania cyklem szkoleń z aktywnych narzędzi pracy z młodzieżą. W obecnej edycji projektu czekamy na zgłoszenia osób, które są z Podkarpacia i mają już doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz mogą uczestniczyć we wszystkich trzech szkoleniach w ramach jednego wybranego cyklu. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem. Aby się zgłosić wypełnij wszystkie pola formularza, który jest poniżej. Liczy się nie tylko kolejność, ale i treść zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Projekt jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, albo problemy techniczne skontaktuj się z nami: fundacja@dobrezycie.org lub 609-08-13-13.

Na poniższe pytania możesz odpowiedzieć krótko. Jeśli masz ochotę - napisz więcej. Chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoją pracę i potrzeby związane z pracą z młodzieżą.

Podaj 6-cyfrowy numer, bez żadnych dodatkowych znaków.
Napisz nam o swoich ewentualnych trudnościach i specjalnych potrzebach, a postaramy się wziąć je pod uwagę.

Twoje dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu zostaną wykorzystanie tylko i wyłącznie na potrzeby projektu “Zaloguj się do działania”. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby projektu “Zaloguj się do działania”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

CAPTCHA
To pytanie upewnia się, że jesteś człowiekiem i zapobiega automatycznej wysyłce spamu.
2 + 3 =
Prosimy o rozwiązanie powyższego równania i wpisanie wyniku, np. dla 1 + 3 = wpisujemy 4